הכירו את שיטת הבנייה שמשגעת את העולם

author-photo'tahelmiv_admin'
date-photo29 יולי 21
שתף מאמר:
mail-iconהצעת מחיר

בניה קלה נקראת גם בניה מתועשת והיא שונה משיטת הבניה המסורתית בכמה פרמטרים שהופכים אותם לקלה ומהירה יותר ולכן גם לאקולוגית וחסכונית יותר. השיטה קיימת כבר למעלה מ – 35 שנים, אולם לאחרונה היא חזרה להיות אופנתית בעיקר בשל שינויים ופיתוחים טכנולוגים רבים שמאפשרים לה להיות הרבה יותר קלה ואיכותית.

בבניה קלה מדובר בעצם בשימוש בחלקי בטון מוכנים מראש שעוברים שינוע ישירות אל המפעל המרכיב או אתר הבניה. החלקים מולבשים על מסגרת מתאימה של פלדה או עץ ויוצרים את המבנה בגודל ובחלוקה על פי הצורך. החלקים מגיעים כבר מוכנים עם מפתחים לדלתות וחלונות על פי הדרישה וההרכבה נחשבת למהירה ונקייה הרבה יותר מבניה קונבנציונלית מסורתית. חשוב לציין שגם בשיטת בנייה זו, בדומה לשיטת הבנייה הקונבנציונלית, חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות לרבות כלל השילוט הרלוונטי לאתרי הבניה הקלאסיים.

מכולות למגורים מבנייה קלה

בניית מכולה עשויה בניה קלה משמשת למגוון מטרות. זהו פתרון שימושי ונוח מאוד שכן ניתן להזמין מכולות על פי גודל ועיצוב מוכנים מראש או להזמין את מכולה עשויה בניה קלה בהתאמה אישית, תוך התייחסות למכלול הצרכים הקיימים.

חברות מתמחות בתחום כמו תהל – מבנים ניידים תדענה להציע לכם ולהתאים לכם מכולה על פי דרישה. ישנן מכולות למגורים, משרדים, מכולות המשמשות כמחסנים, מכולות שירותים ומקלחות, מכולות לקירור ועוד. מגוון הפתרונות הוא מרשים והעיקרון המנחה את כולן הוא – בנייה קלה ומהירה, מדויקת ואיכותית. בחלק מהמקרים המבנים כבר מוכנים מראש וצריך רק לנייד אותם אל האתר המבוקש, לחבר אותם לתשתית של חשמל מים וביוב, וזהו, המבנה מוכן לשימוש.

קצרים בזמן? השאירו פרטים ונחזור אליכם

    form-arrow

    ניצול הטכנולוגיה המתקדמת

    מכולות למגורים, העשויות בטכניקה של בנייה קלה, הפכו ללהיט בארץ ובעולם והדרישה אליהן הולכת וגוברת. בזמן שמכירי הדירות המסורתיות בארץ מטפסים ללא הפסקה, זוהי אלטרנטיבה כדאית מאוד שחשוב לקחת בחשבון. מכולות אלו נבנו מראש למגורים או עברו הסבה על מנת להתאים למגורים באיכות חיים גבוהה.

    דגש רב מושם על עמידות למזג אוויר, בידוד, איטום וחסינות בפני אש. ניתן לבחור חיפויי חוץ שונים על מנת להקנות לבית את המראה המועדף עליכם, וגם חלוקת הפנים ועיצובו גמישים ומאפשרים לכם לשדרג דלתות וחלונות, להוסיף חיפויים מיוחדים, ויטרינות ועוד. המבנים המוכנים מגיעים אליכם במהירות, דבר המוזיל מאוד את המחירים. בנוסף מדובר במבנים ניידים אותם תוכלו להעביר בעת הצורך ממקום למקום, אם וכאשר תחליטו לעשות כך. 

    בניית מכולות למגורים אפשרית לכל צורך ומטרה בגדלים שונים ומוכנים מראש, וגם על פי התאמה אישית. ישנן מכולות בגודל של 15 מ"ר שמתאימות לחדר מגורים קטן, מחסן, משרד ועוד . ישנן גם מכולות שיכולות להגיע לגדלים עצומים של 150 ועד 250 מ"ר, הכל על פי שיקולי צורך והתאמה לתקציב. אחד היתרונות הבולטים במכולות מוכנות למגורים הוא שהן מגיעות אל האתר כבר כבית מוכן, הכולל ריצוף, קירות עם צבע, מזגנים, שירותים ומקלחות ואפילו מטבח מתפקד ומוכן. אין ספק כי מדובר בפתרון מהיר, ידידותי לסביבה וחסכוני בכל הקשור לזמן, כסף וכאב ראש.